KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733358
nr 1473 3358
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Oljemålning, Hästar. Signerad, daterad -69. Olja på duk, 33x38, yttermått inklusive ram: 42x47 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:38:04
2/6 18:49:57
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson